Novoročné priania

Chceli by sme vám zaželať šťastný nový rok :).  A nielen my, anjeli poslali tiež svoje priania a dokonca aj nejaký ten dráčik sa sem priplietol :).

Uriel: Vaše schopnosti sa znásobia a vy pochopíte viac ako doteraz.  Znamenia vám napovedia.  Počúvajte sa navzájom.

Gabriel: Moja rada pre vás znie:  Ku všetkému pristupovať s láskou. To, že niečomu nerozumiete, neznamená, že je to automaticky zlé.

Lucifer: Rok 2010 bude pre vás významný z mnohých hľadísk,  či už osobných,  alebo ezoterických. Moja rada znie: zabudnite na rozdiely, prijmite fakt, že ste všetci jedno a to vás spojí.

Zadkiel: Po roku 2009 môže nasledovať len dobrý rok :). Moja rada pre vás znie: Držte sa toho svojho cieľa, kráčajte po svojej ceste, ale rozdávajte lásku všetkým ľudom na akýchkoľvek cestách.

Asrael: Pri všetkých povinnostiach, ktoré cítite ku ostatným ľudom, nezabúdajte na seba. Straty sú aj výhry, spojenie vždy pretrváva, hore a dole je jedno. Toto bude nádherný rok :).

Arya (drak): Posielam vám oheň, ako silu vôle, posielam vám vodu ako silu očistenia, posielam vám vietor ako motivačnú silu, posielam vám zem ako silu stability, ktorú si držíte pod nohami. A nakoniec vám posielam lásku, všetkým z vás, nikomu viac, nikomu menej, pretože máte VŠETCI nádherný cieľ. Budem sa vám snažiť všetkým čo najviac pomáhať :). Milujem vás :).

Reklamy

5 thoughts on “Novoročné priania

 1. maja píše:

  Ano i ja vam vsem preji jen to dobre a hlavne hodne lasky a trpelivosti a duvery…
  PS Ta Arya je opravdu uzasna 🙂 moc rada bych s ni nekdy nekam zaletela 🙂

  Like

 2. maja píše:

  Mila Sassenkooo, tak jsem letela. Myslela jsem, ze je to Arya osobne, ale pomolhly jste mi prijit na to, ze je to jeji sestra. Dala jsem ji jmeno Manao – je uzasna. Stejne jako ty a tvoje segra Tinka. 😀

  Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s