Splynutie duší

S mojimi milovanými sestrami sme si veľmi blízke. Bývame síce od seba asi 250km, ale vzdialenosť nehrá žiadnu úlohu.

Niekedy máme fázy až neskutočného súladu. Napríklad s Lulu si „náhodou“ kúpime v ten istý deň to isté (dva roky staré) CDečko alebo vyjdeme od kaderníka s tou istou farbou na hlave, ak nie rovno s tým istým účesom. Potom sa vidíme po troch mesiacoch, každá so zmeneným účesom, kukneme na seba a – rehot – máme ho rovnaký. Už sa nám stalo, že nás na ulici oslovili ľudia s tým, že sme určite sestry. No, nezapreme sa! Medzi mnou a Saškou je trošku väčší vekový rozdiel, a tak sme si cestičku ku sebe našli až keď som sa dozvedela, že je jasnovidka. Vtedy sme objavili spoločnú tému a postupne sme sa spoznali a zblížili, aj keď väčšina našich rozhovorov prebiehala cez internet. Robili sme spolu veľa energetických cvičení, posielali si myšlienky, alebo sme spolu astrálne cestovali; je možné, že toto naše putá ešte viacej spevnilo.

Chtiac – nechtiac (teda úplne nechtiac) sa nám minule, ako som prišla spontánne na víkend na Slovensko, so Saškou stalo, že sa naše duše spojili a splynuli. Počas víkendu sme si toho neboli vedomé, všimli sme si len nápaditú zhodu našich myšlienok, pocitov, naraz sme to isté odpovedali na otázky (ešte sme aj v rovnakej tónine a rytme „hmkali“ keď niekto niečo rozprával, hihihi), mali sme rovnaké vízie, atď. Zložitejšie to začalo byť, keď som cítila zrazu ku mne cudzím osobám to isté, čo k nim cíti Saška. Brali sme to najprv tak, že sme jednoducho tak silno prepojené a že som napríklad vycítila aký má Saška s kým vzťah. Všetko to bolo tak, že sme sa na tom skôr rehotali (však čo iné?). 🙂

Trošku komplikovanejšie to bolo, keď som odišla a obidvom nám zostali pocity, myšlienky, vzory správania tej druhej. Po víkende som sa stretla s kamoškou a tá sa ma pýta, čo sme my so Saškou cez víkend vyvádzali, že na nás musela myslieť a videla nás dosť haluzne – ako JEDNU – ako stále sa meniacu a dopĺňajúcu guľu jin-jang. Zamysleli sme sa nad tým – a presne tak to bolo!!! Ten pocit úplného prepojenia – priam splynutia. Bolo to akoby „copy-paste“ – ako by sme si navzájom prekopírovali nejaké veci z duše. Najprv sme si mysleli, že sme si ich preto „prekopírovali“, aby sme ich mohli integrovať do nášho života. Lenže tie pocity, ktoré sme brali za naše, zostali – a my sme rozmýšľali, aké je vlastne prepojenie medzi dotyčnými (napríklad medzi mnou a cudzím človekom – Saškiným kamarátom), odkiaľ to prepojenie prichádza? Mno motali sme sa v tom poriadne, od minulých životov, cez duševné rodiny, všelijaké duálne, siamské a neviem aké duše, ale nič nám nesedelo.

Až sme to nevydržali a napísali sme našej duchovnej učiteľke, za cieľom vyzvedieť aké prepojenie je medzi osobami, ku ktorým máme rovnaké pocity. Rozhovor začal nevinne, že hihihi-hahaha, čo sa nám asi podarilo, spojili sa nám duše. Na to nám naša guru odpísala, že ešte že s tým vieme zaobchádzať, nech dávame poriadny pozor, aby sa všetky čiastky duší dostali na pôvodné miesto. V TOM MI TO DOPLO. Všetky zrazu nadobudnuté nevysvetliteľné pocity neboli moje – ale tej druhej!!! A my sa môžme čudovať, že prečo sa cítime zrazu v niektorých situáciach tak „vedľa seba“! Alebo prečo prehodnocujem veci, ktoré som už mala dávno vyriešené?! Ďalej sme dostali upozornenie, že neprebehlo copy-paste, ale výmena kúskov duší. Preto sme sa cítili nesvoje, naše časti nám predsa len chýbali. Pri takejto zámene sa prepisujú záznamy duše v Akashi. Duša si pri inkarnácií tvorí plán (ovšem, slobodná vôľa ostáva, my si vyberáme, či ten plán prijmeme, alebo nie 🙂 ) a keď je kúsok duše odrazu zmenený (v tomto prípade zamenený za iný), prepisujú sa aj tieto plány. Čiže až taká sranda to zrazu nebola 😀 !

Taakže začala robota: ak došiel pocit, ktorý sa nezdal byť môj, pozrieť sa, komu vlastne patrí a poprípade ho vrátiť späť.

Myslím, že sa nám to podarilo. Navzájom sme sa obohatili o veľa. Ja som od Sašky „zakúsila“ veľmi silnú bezpodmienečnú lásku a emocionalitu, Saška odo mňa zase nadhľad. Sme toho názoru, že sa tak malo stať, aby sme presne tieto veci zažili, naučili sa s nimi narábať a spoznať splynutie alebo výmenu duše a naučiť sa dať veci do poriadku.

Predsa len sme sa u našej duchovnej učiteľky popýtali, ako môže k takýmto spojeniam alebo dokonca výmenám dôjsť. Vymenovala nám hlavne veci, kde sa vedome energeticky pracuje (čo akurát nebol náš prípad).

Všetky body sa zhodujú v jednom – ak vykonávateľ nedáva pozor, kde sa jeho žiaci a ich duše pohybujú, alebo z nich naschvál čiastku zoberie:

 • počas meditácii
 • počas zasvätení
 • počas rituálov

Vždy, ak máte po seminári, zasvätení, šamanskej ceste atď. pocit, že ste zostali neúplní, alebo sa cítite nesvoji, je najlepšie vyhľadať energetika, ktorý sa na to môže pozrieť a stratené, vymenené alebo zobrané kúsky duše vám pomôže vrátiť.

14 thoughts on “Splynutie duší

 1. anitraM píše:

  No tak to je naozaj dosť nebezpečné, teda aspoň mne to tak pripadá. Mne stačílo zažiť a preniesť si na seba nespracované emocie niekoho iného, aj keď toto je úplne niečo iné. No dievky ste odvážne, dúfam, že máte všetky kúsky duše opäť pri sebe. 😀

  Páči sa mi

 2. boobak píše:

  aleee, aj tak mi nejde do hlavy, ako sa môžu kúsky duše vymeniť 😛 kedysi kdesi tuším helar písala takú teóriu, že reinkarnácia ani nie je reinkarnácia, ale duša ako energia sa pozbiera s útržkov iných energií/duší a keď je nejaký kúsok dosť veľký, ovplyvní nás to a navyše to vnímame ako svoj minulý život… no guláš 😛

  Páči sa mi

  • Nasa dusa pochadza zo skupiny dusi, jej cast moze inkarnovat (aj naraz viacero casti), zvysok ostava vo Vyssom Ja. Otlacok tejto skupiny je v nasej aure, ak sa s niekym stretnes tak tie energie sa “spoznaju” a mas pocit ze ho poznas 100 rokov (to iste sa deje aj s ludmi s ktorymi si mala v minulych zivotoch intenzivny kontakt).
   Mno a ta vymena sa moze diat dusi, ktora je tu a teraz inkarnovana v tomto tele – s inou dusou, teda jej inkarnaciou tu a teraz v “jej” tele. Tym nie je myslena vymena zo skupiny dusi, ale skutocne z toho kusku, ktory byva v tele.
   Komplikovanejsie sa to stava vtedy, ak sa cast vymeni s dusou zomreteho cloveka.

   Páči sa mi

    • Maji, vtedy je treba “predsvedcit” tu cast aby odisla tam kam mala ist po smrti jej povodneho tela. Niekedy ich treba sprevadzat. U klienta sa postarat o dostatok energie, davat pozor na jeho fyzicke telo a psychicky stav.

     Páči sa mi

   • anitraM píše:

    Tinka, toto je vec, ktorú by som rada pochopila ako to funguje. Teda ak som to pochopila…Je Vyššie Ja,ktoré poslalo dušu na inkarnovanie. Tá inkarnovaná duša na Zemi mala nap. 3 deti a Vyššie Ja zaslalo prostredníctvom duše zo svojej skupiny duše pre jej deti? Vždy som rozmýšlala, kedy do dieťaťa vstupuje duša.

    Páči sa mi

    • Je Vyššie Ja,ktoré poslalo dušu na inkarnovanie. -> ano
     Vyššie Ja zaslalo prostredníctvom duše zo svojej skupiny duše pre jej deti? -> nie. Teda nemusi to byt nase VJ, nase deti nemusia (ale mozu) byt z tej istej skupiny dusi. Dusa ked sa rozhodne inkarnovat, tak ma pred sebou „zoznam“ skusenosti, z ktorych si vyberie svoj plan. Ked je tento hotovy, tak si k tomuto planu pozve duse, ktore jej budu pomahat pri splneni jej planu (rodicia, kamarati, partneri, “nepriatelia” atd). Zarucenie ale nie je, ze sa plan splni pretoze uz inkarnovana dusa si vybera, ci jednotlive casti planu prijme, alebo nie. Niekedy sa stava, ze sa dostane clovek do situacie, ktoru jednoducho nezvlada – a predtym ako by sa mala jeho dusa uplne znicit, zakroci VJ a vytiahne cloveka zo situacie (samovrazda, nehoda). Dusa ma moznost dostat sa do noveho prostredia a skusit znovu.

     Páči sa mi

  • Tuto interpretaciu sme sa ucili na kurzoch psychotroniky (“energetika”). Podali nam ich ale tak, ze je to nazor jednej z ucitelov a my si mame sami uvedomit, skontrolovat ci sedi aj nam, alebo ci si nasimi pristupmi k jemnohmotnym veciam urobime iny nazor, alebo ci sa naklonime k inej teorii (z knihy alebo od ineho ucitela). Zatial mi celkom tato teoria sedi, uvidim ci sa overi aj v praxi. V kazdom pripade ju budem overovat.

   Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s