Odrušenie manipulatívnych vzťahov, energetických pút

Aby to nebolo také jednoduché, aj ľudia, s ktorými sme prepojaní majú s ich okolím tieto putá a takto sme navzájom všetci poprepájaní. Môžete si to predstaviť ako jednu veľkú paučinu.

Putá, cez ktoré sme nevedome napojení na iných nás môžu obmedzovať, prinášať nám energie, ktoré nepochádzajú z nášho stredu. A tak sa môže stať, že sa zrazu cítime čudne, nesvoji a nevieme odkiaľ tento pocit pochádza. Vtedy môže byť, že akurát kamarátkina kamarátka je emočne veľmi rozladená a vy ste dostali cez vaše prepojené putá jej energiu.

Pri odrušení energetických pút odstraňujem len skutočne nepotrebné putá a manipulatívne putá. Kedže týmito putami prechádza energia od Vás k iným a od iných ku Vám a obe strany sú na tento zdroj energie zvyknuté, vytváram počas liečenia pre Vás a Vaše už odpútané okolie náhradný zdroj energie, aby sa energetické systémy na oboch stranách mohli stabilizovať v novej situácii.

Odrušenie nepotrebných energetických pút prináša jasnosť v pocitoch a mysli, ľahšie nájdete svoj stred pri emocionálnych výkyvoch, cítite sa jednoducho svoji. Zároveň máte jasnejšie vnímanie pre Vás dôležitých ľudí, s ktorými Vás spájajú putá iného charakteru.

Odrušenie pút odporúčam robiť pravidelne, v intervaloch podľa vlastného uváženia.

Dodatok z 23.2.2012 – v FB skupine padla pripomienka, že putá si môže pretnúť len každý sám. Tu sa jedná o putá z hlavných čakier, ktoré ja neptretínam. Do tých Vám nikto iný nemôže zasahovať, je na Vašom rozhodnutí či v nich chcete zotrvať a s kým. Ak sa chcete odpútať od niekoho, s kým Vás spája puto z hlavných čakier, rada Vám poradím ako.

Na FB mala Ivanka pár otázok a keďže čo sa spýta jeden, to zaujíma aj iných, pre Vás náš rozhovor:

Otázka Ivany: “Neda mi nespytat sa ako sa daju rozlisit nepotrebne a manipulativne puta? maju inu farbu alebo ako? dakujem :))”

Tina: “Nepotrebne ja vidim ako “slamky” ktore idu z tela, manipulativne su schovane a musim ich zviditelnit” mentalnym prikazom. “

I: “hm… a ked niekto niekoho manipuluje a ty to odpojis… ten clovek na chvilu bude oslobodeny, a ked sa znovu stretne s tym co ho manipuluje a on v sebe nema mentalnu a energeticku silu, ktoru mohol ziskat len svojou volou, neobnovia sa tie spojenia?”

T: “Vtedy sa mozu obnovit,preto je mojou ulohou pocas terapie naviest cloveka k sebarozvoju,sebalaske,uvedomenia si vlastnej sily. Po odpojeni a prace na sebe sa clovek lahsie dostane do svojho stredu a takto ma vacsiu sancu prestat sa nechat manipulovat. :)”

 

Zdroj:  Odrušenie manipulatívnych vzťahov, energetických pút.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s