Sme pripravení byť Láska?

Pri úvahe, že vlastne sme všetci jedno a zároveň sme oddelení a v tejto dobe sa približujeme k momentu, keď nebudeme pociťovať oddelenie, budeme jeden celok, jedno vedomie s tým, že si zostaneme vedomí samých seba, sa mi naskytla otázka, ako ďaleko sme na túto situáciu pripravení.

Zoberme si napríklad naše myšlienky a pocity. Ako sme, ako je každý z nás pripravený zdieľať svoje myšlienky? Ako sme si vedomí, že každá myšlienka vytvára realitu a materializuje sa?

Mám okolo seba ľudí, s ktorými som tak prepojená, že si navzájom čítame myšlienky. Niekedy ako myšlienky, niekedy ako súbor pocitov. A tak sa niekedy stane, že tí ľudia vyslovia moje myšlienky a spýtajú sa ma čo tým myslím, alebo skôr, PREČO tak myslím. A pritom to bol u mňa len taký záblesk, s ktorým som sa viac nezaoberala, zavrhla a odsunula. Vtedy si uvedomím, aké je zdieľať sa. Byť jedno. A kde na sebe ešte môžem zamakať. Ponoriť sa do útrob vzorcov správania, hľadať ich pôvody, hľadať príčinu.

V tomto spojení je veľký potenciál na vyliečenie sa. Vyliečenie systému. Byť zdravý, aktívny, plný energie. Navzájom si pomáhať. Vysloviť a vyliečiť každú nezrovnalosť.

Čoraz viac ľudí si uvedomuje, že ak chce vyliečiť svet, najlepšie je začať u seba. Zmením seba, zmením svet. Vyliečim niečo u seba, vyliečim to u druhých. Prepojeniami s naším okolím prúdi neustále energia, výmena informácií. Vzájomná komunikácia prebieha aj cez jemnohmnotné putá. (O zrušení manipulatívnych pút sa môžete dočítať tu.) Ak sa stanú tvoje myšlienky mojimi, môžeme choré miesta spoločne liečiť. K dispozícii budeme mať citeľne viac energie.

Vo svete výmeny myšlienok nás doženú naše strachy, obavy, sebadeštrukcia v zlomku sekundy. Naše podvedomé vnútorné monológy sa stanú vedomými. Na začiatku len pre tú druhú stranu, postupne po poukázaní na každú maličkosť aj pre nás. Je výzva, priznať si pred samým sebou každé nepríjemné správanie, vzorec správania sa, myšlienku. Ak si budeme vedomí každej myšlienky, ak budeme žiť vedome, rozpoznáme každú sebadeštrukčnú myšlienku pri jej vzniku a máme možnosť vyliečiť sa. Znovunastoliť harmóniu jednotlivca, znovunastoliť harmóniu celku.

Proces vedomého spájania sa už začal, máme možnosť zvyknúť si na nové situácie, zvyknúť si na otvorené srdce, otvorené srdce k sebe, otvorené srdce voči druhým, zvyknúť si na pocit, že môžeme byť tými, ktorými v našom vnútri sme, bez obáv a strachu. Komunikácia Lásky, komunikácia s Láskou, komunikácia v Láske. Môžme sa deliť o naše radosti, spoločne kreatívne tvoriť, spoločne prežívať bezpodmienečnú lásku, bezhraničnú lásku, nekonečnú lásku, byť zdravý, v harmónii, v tvorivej komunikácii.

Ako vzrastá naša sebaláska, ako sme čoraz viac schopní otvoriť naše srdiečka, nechať z nich plynúť lásku do nášho systému, tak vzrastá aj naše vyžarovanie do okolia. Staneme sa svetielkami pre nás samých, staneme sa svetielkami pre naše okolie.

V našom srdci sme všetci svetielka plné Lásky. Pripomeňme si to, precíťme to, žime to. Sme Láska.

2 thoughts on “Sme pripravení byť Láska?

 1. nitram píše:

  dobrý den Tina…
  velmi příjemný článek…

  *Sme pripravení byť Láska?*
  ano jsme,
  již je na čase,
  abychom Žili… 🙂

  Žít, být, vnímání sebe sama, celku nastolit…

  děkuji… 🙂 a krásný den přeji nejen Vám… 🙂

  Páči sa mi

  • Dobry den Nitram,
   dakujem 🙂

   “*Sme pripravení byť Láska?*
   ano jsme,
   již je na čase,
   abychom Žili… ”
   –> aano, Tu a Teraz je cas na zitie Lasky. Staci tak malo a pri tom tak vela – staci rozhodnut sa pre Lasku, pre jej prijatie a tym padom aj vyzarovanie. Vsetko je Jedno. 🙂

   Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s