Môj rok 2013

dvetisictrinastTak ako ste prežili „koniec sveta“? Ja som ho prepásla. Trošku nestihla. Práve v tie dni som bola na náročnej služobke a tak som si stihla len všimnúť, že najviac najčudnejších energií bolo 20.12.2012. Aj keď uprostred práce, mala som niekedy pocit že som mimo tela. Síce plne koncentrovaná ale nejaká moja časť bola mimo. Odvtedy mám pocit, že inak vnímam hudbu – všímam si na nej iné veci ako doteraz; vidím akoby širšie – čudná definícia – ale akoby sa mi viac otvorili oči či čo :). V kocke povedané – mám pocit rozšíreného vedomia. Môže to mať spoločné s tým dátumom, alebo aj s mojimi energetickými cvičeniami – užívaniu si prítomného okamihu.

No a ako cítim nový rok? Zatiaľ mám pocit, že to bude rok činov a stretnutí. Oboje som totiž v 2012 síce chcela, ale akoby sa to vyvíjalo pod povrchom. Mala som kopu plánov a kopu stretnutí, z ktorých som veľa neuskutočnila. Veď aj na blog som písala skôr zriedka. Riešila som osobné veci, ktoré sa drali na povrch. Myslím, že väčšinu z nich mám za sebou a môžem nechať vyjsť na povrch a uskutočniť veci z „podzemia“ a dostať ich na zem :).

Milí moji rodinný príslušníci, kamošky a kamoši čo som sa s Vami chcela minulý rok stretnúť – sorry, trebalo riešiť niečo iné. Tento rok sa na mňa tešte ;).

A projekty čo chystám? Tiež sa máte na čo tešiť ;)). Prvý som už vypísala – kurz kreslenia mandál. Veľmi sa naň teším. Ak máte chuť a čas, ešte je pár miest voľných.

A čo som naplánovala pre seba? V marci máme dokončenie kurzu Esejcov – veeľmi sa naň teším. A aj z nášho malého kruhu, ktorý síce robíme zriedka, ale o to intenzívnejší je. A okrem toho – tento rok viem že sa budeme stretávať častejšie :).

A ešte sa aj teším na kurz kreslenia tváre. Že by som zvládla aj niečo iné ako mandaly a enkaustiku? Jasné že áno ;)). Poradie môjho tvorenia a učenia sa maľovať je asi netypické – o to typickejšie pre mňa ;).

Takže hor sa do roku činov a stretnutí,
už ideeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem!
♥♥♥

2 thoughts on “Môj rok 2013

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s