O láske, srdci a veciach podobných

valentinSrdiečkovo, lásky kvet, náruživé objatia, vyznania lásky a vášeň. Pripomenutie si vzájomnej úcty, rešpektu. Malé gesto a slovíčko “Milujem Ťa”. Kytica kvetov, srdiečko, vlastné myšlienky napísané do veršov z ktorých sa vylieva pocit lásky.

Gestá lásky nemusia byť nákladné, drahé – a sú predsa len cenné. Ocenené krásnym úsmevom, bozkom, pocitom šťastia darovaného a darujúceho. Maličkosť otvára sdrcia, obnovuje lásku, možno zapáli iskru nového ľúbostného vzťahu.

Nie len na Valentína – každý deň máme príležitosť každému koho milujeme (a aj nemilujeme) odpustiť, odpustiť sebe a milovať seba a druhých – akceptovať ich cestu, ísť našou cestou.

V každom okamihu máme možnosť rozhodnúť sa pre lásku a vykročiť ňou. Alebo sa na ňu vrátiť, ak sme spravili krok iným smerom. Vždy sa môžeme rozhdonúť. A vždy nás čaká odmena šťastia a lásky, pocit neopísateľný, obklopujúci naše srdce, naše bytie, naše okolie.

Hviezda lásky svieti a celý svet ju môže zazrieť. Ak chce. Obklopíme okolie a našich drahých svetlom našej hviezdy a dodáme im vieru, nádej, lásku.

Úsmev, objatie, pár písmeniek ku ktorým sa možno vrátiť ohrejú srdce, usušia slzy, vyčaria radosť na tvári.

♥♥♥

http://www.sashe.sk/tinatopi/moje/valentin

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s