Novinky z kamenných obchodov

obchodMilí priatelia, veľmi sa teším, že sa moje mandalky a maľované pohľadnice či tašky postupne dostávajú medzi vás. Od posledného článku prebehlo pár zmien kde čo nájdete, nejaké obchodíky sa presťahovali, nejaké to majú ešte len v pláne a dva obchodíky pribudli. Takže prinášam aktuálny stav.

V predajni Tara Ezoterika na Konventnej 19 v Bratislave nájdete laminované mandaly svetla od formátu „vizitka“ až po A4, magnetky a pohľadnice maľované enkaustikou.

V predajni Zanna na Drieňovej 34 v Bratislave visia a čakajú na nových majiteľov mandaly na plátne a papieri (zarámované). Svoje vecičky si môžete odniesť v ručne maľovanej taštičke. A akurát je v Zanne akcia, ku každej malej mandalke dostanete jednu záložku odo mňa zadarmo. Mandalky sú v praktickom vizitkári položené na stolčeku kde si môžete prisadnúť a v kľude si vybrať tú, ktorú akurát potrebujete.

Predajňa Crystal Garden sa presťahovala na Tabakovú 8 v Bratislave (pri Račianskom mýte). Nájdete tam mandalky svetla a magnetky mandalové a kvetu života.

Z predajne Axinit sú akurát mandaly stiahnuté až do ich sťahovky.

V predajni Akáša Ezoterika na Vajnorskej 5 nájdete mandaly svetla zalaminované od formátu vizitka po A5, enkaustikové ručne maľované pohľadnice a tašky.

K mojim partnerom pribudli dva kamenné obchodíky. A to Dharma a Svet Harmónie.

V predajni Dharma na Židovskej 3 pod Bratislavským Hradom nájdete malé magnetky, zalaminované mandalky vo formáte vizitka a A6 a pár papierových tašiek.

Svet Harmónie je na Ul. 29. Augusta 34 v Bratislave, kam sa prednedávnom presťahovali. Odporúčam vojsť do obchodíku a nechať na seba vplývať nástennú maľbu – buddhu. Z mojich vecičiek tam nájdete reprodukcie mojich maľovaných mandál v malých vizitkových formátoch a enkaustikové pohľadnice. Zatiaľ sú tam na skúšku, keď oslovia zákazníkov, tak môžem dodať viac. Dúfam že oslovia 😉
Všetky obchodíky sú uvedené aj na vedľajšej lište, niektoré majú svoje webstránky – tie sú rovno prelinkované.
Ručne maľované pohľadnice a tašky sú v každom obchodíku iné. Aj čo sa týka vzorov a tém a keďže je každý kus originál, rovnaký nenájdete.

Majiteľom kamenných obchodíkov týmto Ďakujem že mi umožnili prezentovať a predávať moje vecičky nie len cez internet, ale aj priamo naživo 😉

Ak máte kamenný obchod a záujem o niektoré z mojich vecičiek, poteším sa keď mi napíšete a dohodneme sa čo a ako 😉

Prajem krásny deň
s láskou
Tina

http://facebook.com/tinatopi
http://facebook.com/cestaksebe

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s