Naše vnútorné nastavenie

DobriLudiaČo si všímame keď prechádzame ulicami?
Vidíme samých ustarostených, zadumaných, nevraživých ľudí, zombíkov a mátohy? Aké je vtedy naše vnútorné nastavenie? Nie sme náhodou práve v rozpoložení, že do tohto obrazu prirodzene zapadáme?

Aký máme pohľad na svet, keď sme zamilovaní a na nose máme ružové okuliare? Je všetko krásne, svet príjemný a vôbec, celé naše vnútro je príjemné?

Aký je náš pohľad na svet a ľudí okolo nás vo všedné dni?

Náš pohľad na iných nám môže poslúžiť ako indikátor nášho vnútorného nastavenia. A podľa tohto môžeme vidieť, či sme celý deň v pohode, harmónii a láske.

Pomocou toho, čo si všímame na ľudoch okolo nás si môžeme uvedomiť, v akej emócii sa nachádzame, čo akurát rieši náš vnútorný monológ a v konečnom dôsledku, ako to vplýva na našu prítomnosť.

Naše telo ovplyvňuje našu energiu a naopak. A presne toto môžeme využiť – ak sa pristihneme, že sa mračíme na celý svet, alebo sa akurát dnes /v tejto chvíli necítime dobre – môžeme to prijať a vzápätí sa rozhodnúť tento stav opustiť – napríklad úsmevom, milým gestom – či už neznámemu človeku, alebo k našim blízkym.

Skúste to na ulici, v MHD, v predajni, v práci – len tak bezdôvodne sa usmievať. Vyčaríte úsmev iným, potešíte nie len vaše srdiečko a môžete zahliadnuť v ľuďoch ich dobrotu.

🙂

Týmto posielam všetkým známym a neznámym široký úsmev.

S láskou
Tina

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s