Cesta k svojmu osobnému maximu

inzerat2Aj ty máš niekedy problém zorientovať sa v množstve ezoterických smerov, možností a techník a vybrať si pre seba presne to, čo práve potrebuješ?

Nuž, s týmto sme zápasili aj my – a potom sme si povedali, že keď nechce hora k Mohamedovi, musí Mohamed k hore 😉 … a vytvorili sme portál, kde by sme sa my sami cítili dobre.

Po polroku príprav a práce prichádzame konečne s niečím, na čo sme skutočne hrdí: s novým portálom sebarozvoja Cesta k sebe.

Portál pripravuje a ponúka široké spektrum informácií z oblasti sebarozvoja. Nájdeš tu inšpiratívne články, spirituálne pomôcky aj presne pre svoj osobnostný typ a orientáciu, návody, praktické cvičenia, účinné afirmácie, meditácie a osobné skúsenosti. Získaš možnosť aktívne alebo pasívne sa zapojiť do komunity ľudí, ktorí si vymieňajú skúsenosti o práci na sebe.

Portál tvoria prepojené stránky blogu, komunity, diskusných fór a elektronického obchodu, kde okrem obvyklých predajných artiklov nájdeš aj pomôcky na priamy download.

A hoci si cestu budeš musieť odkráčať sám, môžeš rátať s pomocou, podporou a skúsenosťami ľudí, ktorí podobnou cestou išli pred tebou alebo idú práve teraz.

Na konci tejto cesty je „kompletný človek“ – vyvážená bytosť, ktorej sa podarilo dostať na svoje vlastné maximum.

Je to aj tvoj cieľ? Tak potom klikni sem a vydaj sa s nami na cestu k sebe

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s