Centrum Cesty k sebe – prvá návšteva, prvé „zariadenie“ :)

Poklady

Poklady

V piatok sme boli so Sun pokrstiť prvým zariadením náš-váš nový priestor pre meditácie, kurzy a podobné aktivity, ktorý sme nazvali „Centrum Cesty k sebe“, v skratke „Centrum CKS“. Vlastne mu hovoríme len „Centrum“ 😛

Nachádza sa uprostred mesta Bratislava, oproti hlavnej stanici, na Čajkovského 4. Centrum je tak šikovne orientované, že nepočuť autá z okolitých ulíc a výhľad (z jediného okna 😉 ) máme na stromy a park proťajšej škôlky. Ďalšia výhoda priestoru je, že sa nachádza v starom dome a strop je vysoký 4 metre – úplná paráda! 🙂 V dome sú kamenné schody spomínajúce desaťročia. Pokúsim sa zistiť, kedy bol ten dom stavaný, dám vedieť 😉

Prvá naša výzva bola dostať sa do Centra bez spustenia alarmu. Tuto nepomôžu žiadne čary-mary, pekne sme šli podľa návodu ako tie sťaby útočné alarmovské svetielka čo najrýchlejšie vypnúť v obrane proti ďalšiemu útoku v ešte vyšších decibeloch. Po úspešnom otvorení sme začali zvlákať tých pár vecí, čo sme už mali so sebou. Sun zatancovala šamanský očistný rituál s hrkálkami, ja som zatiaľ porozkladala tibetské misky. Pod stôl stolček sme dali enkaustické pomôcky nech na ne nesvieti slnko a stolček sme ozdobili knihami, kamienkami a mandalami.

Dohodli sme sa kam pôjde vešiak, kde bude miesto na topánky, polica na knihy, stôl a stoličky. Táto dohoda platí, pokiaľ nedonesieme tieto veci a nerozmyslíme si to inak 😉 Na steny sa nám bude zmestiť veľa obrazov, pékne si to tam zútulníme ;).

K priestoru máme k dispozícii kuchynku s mikrovlnkou, dvojplatničkou, chladničkou a taak, v predsieni sú dávkovače vody (je výborná, hneď sme ju otestovali) a mlynček na kávu s kávovarom.

Proces ďalšieho zariaďovania a zútulňovania budeme dokumentovať, najčerstvejšie novinky nájdete na našich fórach.

Aké kurzy, meditácie a iné aktivity u nás budú prebiehať môžete vidieť napríklad v kalendári akcií na stránke Cesta k sebe.

Tento krát sme nezabudli porobiť fotky, nech sa páči:

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

 

 

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s