Cks: Štartujeme dva nové projekty

spolupracaMáme kopec nových nápadov, dva z nich už finišujú ;). Oba projekty sa budú vyvíjať postupne, pomaličky, chceme im nechať čas na dozretie, pevne veríme, že sa uchytia.
Prvý projekt sa týka obsahovej časti stránky.

Na každý mesiac pripravíme jednu tému, ku ktorej chceme poskytnúť čo najviac uhlov pohľadu a tak otvárame možnosť písať články terapeutom, poradcom a liečiteľom, každému, kto sa cíti na priblíženie danej témy z určitej oblasti. Články môžu byť napísané vo forme úvahy, praktických rád alebo cvičení, alebo opísaním pravidiel daného učenia, atď. Toto rozhodnutie je na pisateľovi.

Témy mesiacov budú vopred zverejnené na tejto stránke. Sme si vedomí, že nie každá téma sa bude hodiť ku každej špecializácii alebo by jej vypracovanie bolo veľmi komplexné. Oceníme každý pohľad na tému, aj keby mal obsahovať len základné prvky toho ktorého učenia.

Napríklad, téma mesiaca marec bude: ” Ako si vybudovať /podporiť harmonický vzťah z pohľadu [doplň svoju špecializáciu]” napr. feng shui, šamanizmu, aromaterapie, hudby, EFT, kryštáloterapie, astrológie…

Pri záujme o zverejnenie článku je možné tento pridať rovno na stránke cestaksebe.com, na pravej lište je tlačítko “Pridať článok“. Po napísaní a zverejnení článku sa dostane do konceptov, odkiaľ ho uvoľníme pre publikovanie.

Druhý projekt sa týka zatiaľ len návštevníkov nášho centra.

knihaVytvárame otvorenú knižnicu, kde si budeš môcť zadarmo požičať alebo prelistovať knihy o sebarozvoji. Prvé knihy nám darovalo vydavateľstvo Eugenika, ďakujeme! Ďalšie knihy budú poskytnuté tímom Cks a ak máš aj ty knihy, ktoré ťa oslovili a chceš ich poskytnúť aj iným, môžeš ich darovať nášmu Centru Cesta k sebe. Už teraz máme knihy v slovenčine, češtine, angličtine, ruštine a nemčine, bude sa dať z čoho vyberať ;).

Prvotný plán bol, spravovať knihy aj na našej stránke, ale nenašli sme vhodný modul a ostatné manuálne pridávanie kníh by nám zabralo veľa času. Zatiaľ sa pokúsime urobiť jedoduchý zoznam kníh na podstránke, ktorú čoskoro nájdeš v menu. Ak ťa oslovila nejaká kniha z týchto, alebo máš nápady na vylepšováky, napíš do komentáru.

Potešíme sa, ak by ste našli inšpirujúce úryvky alebo citáty z týchto kníh a podelili sa o ne v komentári aj s ostatnými čitateľmi.
Pre mimobratislavských zatiaľ nemáme vymyslené ako by sme to mohli spraviť, možno nejaký putujúci bylíček, alebo niečo také? Niečo už spoločne vymyslíme 😉

Spolupráci zdar!
🙂

Reklamy

2 thoughts on “Cks: Štartujeme dva nové projekty

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s