Rady z kariet Esejských zrkadiel pre jednotlivé znamenia – máj 2014

IMAG0408Testujem naše karty esejských zrkadiel a tak mi napadlo urobiť “výklad” pre máj. Sú to skôr odporúčania, akým smerom sa obrátiť, ak nevieme, prečo nás stretajú situácie, na ktoré emočne reagujeme.

Ako každý výklad, aj tento nie je platný na každého a zároveň si z neho môže človek niečo zobrať. 🙂

Baran 21.3 – 20.4
Vaše okolie a hlavne partner vám bude ukazovať, ako sami seba vnímate. Pochopenie cyklov života a otvorenie sa zdanlivo protichodným veciam prinesie očistu a jasnosť mysle. Využite tvorivú silu a spojenie sa so zemou pre zvýšenie dôvery v samého seba.

Býk 21.4 – 21.5.
Netreba sa s nikým porovnávať. Odpútanie sa od minulosti a vedomé žite v prítomnosti vám pomôže na ceste k precíteniu lásky a akceptácie seba samého a prispôsobenie sa rytmom života.

Blíženci 22.5 – 21.6
Spoznanie príčin, na akom type partnerských vzťahov sme závislí, prinesie poznanie vnútornej sily a slobody. Doprajte si čas a buďte trpezliví, pozorujte svoje emócie, pocity a čo sa za nimi skrýva.

Rak 22.6 – 22.7
Vaše presvedčenia a následné posudzovanie vám bráni vidieť krásu, harmóniu a cítiť vnútorný mier a radosť. Spoznaním a počúvaním vnútorného hlasu nájdete silu rozpustiť ich, premeniť a pominie potreba súdenia.

Lev 23.7 – 23.8
Minulosť nezmeníte, len svoj postoj ku nej. Využite rytmus dýchania, s výdychom odchádza to staré, s nádychom nechajte prísť nové. Pustite staré presvedčenia, ktoré vám bránia akceptovať cestu iných. Odvážte sa očistiť svoju myseľ a takto dosiahnuť potrebný pokoj.

Panna 24.8 – 23.9
Užívajte si prítomnosť. Nechajte cez seba pôsobiť silu tvorivosti, precíťte životnú silu, ktorá vami prúdi. S nadhľadom a trpezlivosťou s ľahkosťou rozpoznáte, čo vám situácie v prítomnosti ukazujú o vás samých.

Váhy 24.9 – 23.10
Váš partner vám ukazuje vaše myšlienky a postoje. K dispozícii máte veľa sviežosti, jasnosti a múdrosti. Vaše čisté myšlienky a činy z vás žiaria a prenášajú sa aj na okolie.

Škorpión 24.10 – 22.11
Dovoľte svojmu partnerovi ísť svojou cestou a tým obohatiť tú vašu. Prijmite staré veci ako minulosť, otvorte sa novým energiám, novým veciam, ktoré so sebou zmeny prinášajú.

Strelec 23.11 – 21.12
Rozpoznanie emocionálnych reakcií na vašu minulosť vám pomôže prijať samého seba bez potreby porovnávania a posudzovania sa. Prichádza ku vám energia jasnosti, rozjasnenia, vyliečenia.

Kozorožec 22.12 – 20.1
Ste podporovaní pri rozpoznaní opakujúcich sa vzorcov správania sa, ktoré vás spútavajú. Ich rozpustením rozjasnite svoju myseľ, rozpoznáte svoj vnútorný hlas a oživíte nanovo celé telo.

Vodnár 21.1 – 19.2
Nájdite odvahu rozpoznať, na akom spôsobe života ste sa stali závislí. Spojenie sa s energiou vzduchu prinesie so sebou ľahkosť a prispôsobenie sa situáciám.

Ryby 20.2 – 20.3
Vaše celodenné nastavenie ovplyvňuje srdcové záležitosti a vy to s ľahkosťou rozpoznáte. Rezko vykročíte podľa vnútorného hlasu, v múdrosti a plnej sile.

 

Súvisiace články:
Ako vznikajú karty „Esejské učenia a zrkadlá vzťahov“

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s