Vedomý sen – na koncerte

2.12.2016 6:09 Lucidný sen na koncerte – technika WBTB/WILD

Dnes som použila trik s budíkmi. Mohla som spať dlhšie, ale nastavila som si ich na 4:30 a 6:30, pre prerušenie spánku a následné sústredenie sa na snový zámer. Vykľulo sa z toho niečo iné.

Zaspávam a cítim, že kĺžem do spánku pri plnom vedomí. Sme na koncerte na štadióne, celá naša partia. Vnímam, že lucídne snívam a tak si idem polietať po štadióne. Lietať sa mi nedá poriadne, musím si pomáhať s odrážaním sa. Mám pocit, že ma niektorí ľudia vnímajú, ale len málo z nich. Pre väčšinu som neviditeľná. … [privat]… Idem ďalej.

Tu niekde som zabudla, že moje telo leží na posteli a zmiešal sa mi sen s LD.

Rozhodnem sa ísť späť na štadión, koncert bude zachvíľu končiť a vy ma budete hľadať. Už aj idem proti prúdu ľudí, ktorí sa chcú vyhnúť masovému odchodu. Ide sa mi ťažko. Predomnou mojim smerom kráča pár ľudí, držia sa za ruky aby sa nestratili. Všimnem si, že s blondýnkou predo mnou ide jeden môj bývalý Milan. Dáme sa do reči, ona že ma hneď spoznala. Ja sa teším, že on našiel niekoho s kým je šťastný. Keď sa ale na neho zapozerám vidím, že sa len pretvaruje, ale nekomentujem to.

Prúd ľudí trochu ustal, hľadám vás na štadióne. Rozmýšľam, kde som vôbec dala telo. Kde som mohla zaspať. Nachádzam vás, postávate pri stole, na stoličke sedí Saška. Saška ma zdraví a prehodíme pár slov. Hovorím jej, že ja som akurát v lucidnom sne a asi ma vidí len ona. Vy už pozeráte, s kým sa to Saška rozpráva. Jeden hádže poznámku: “To sa akože aj s elektrikou môžeme porozprávať, alebo tu s kobercom. A čo táto stolička? Čo nám tá chce povedať?” A rehot do toho.

Vravím Saške že neviem kde mám telo, asi som niekde zaspala na stoličkách ešte v tých radoch. Vravím jej, že nech na mňa počkáte, vrátim sa do tela a môžeme potom ísť. Dávam povel: “späť do tela!”. Nič sa nedeje. Ja že sakra, asi sa musím na to uvoľniť. A nechápem, prečo necítim tú spájaciu niť. No nič, ľahnem si na zem a dávam znova povel: “späť do tela!”. Zase nič, Saška do rehotu. Ja že moment, som teraz v LD a naozaj ma tí ostatní nevidia, alebo v LD nie som a si robíte hromadnú srandu zo mňa? A ja si tu líham jak trottel na zem! Úplnú srandu z toho máme. Vy sa čudujete, s kým sa to Saška toľko rehoce, tak sa vám to snaží vysvetliť medzi rehotom.

Ja teda Saške vravím: “Na, zober tieto moje veci, rovno ich budeš mať u seba a nemusím ich ťahať znova cez sálu.” Podávam jej moju fialovú kabelku a dáždnik. Pri tom uvažujem, ako to vídíte vy, že keď sa tých vecí pustím, či sa vám objavia. V tom dávam povel “Späť do tela” a zobúdzam sa naozaj – v mojej posteli.

A rehocem sa čo toto bolo za kombináciu.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s