Naša tvorba a mandaly sú v predajniach, jupiii! :)

Milí priatelia a návštevníci stránky,

v minulom článku  sme spomenuli, že vám dáme vedieť, kde naše mandalky a obrazy môžete obdivovať a zakúpiť. Taaakže – Ta Ta Ta Taaa – prvá várka je v predajniach a postupne budeme tovar dopĺňať.

Naše mandaly svetla nájdete v každej z dole uvedených predajní – pozitívne afirmácie, sebaliečenie, čakrové mandalky, anjelov, vzostúpených majstrov, mandalky znamení aj s popisom a mnoho iných, vo formátoch od vizitky až po A4 – pekne zalaminované a s popisom a návodom napoužitie (Mandalakatalog8.3_sk). Sú medzi nimi aj magnetky a motív kvetu života.

Zanna:

V predajni Zanna v Ružinove u zlatej pani Dagmar si môžete vybrať aj z našich obrazov – enkaustika, akryl, mandaly – poobzerajte sa po stenách a vyberte si 🙂
U pani Dagmar nájdete aj našu novinku, na A4-ke alebo A5-ke zalaminovaných 7 anjelských mandál alebo 7 motívov čakier aj s popisom, alebo 7 motívov na chudnutie – je to praktické položiť na stôl a dať pohár vody na mandalku, ktorej energiu sa vám akurát zažiadalo.
K darčeku si môžete zakúpiť aj enkaustikové pohľadnice. Vyberte si z motívov na narodeniny, vianoce alebo iný sviatok. Každá karta je originál a je pri nej popis.

Adresa:
Zanna – centrum rozvoja osobnosti
Drieňová 34
82103 Bratislava 2
http://www.zanna.sk/

Tara Ezoterika:

V Taraezoterike v starom meste medzi Primaciálnym palácom a Zochovou nájdete naše mandalky svetla, kvet života, magnetky a čoskoro aj enkaustikové pohľadnice.
Adresa:
Predajňa Tara Ezoterika
Konventná (Staromestská) 19
851 06 Bratislava
http://www.taraezoterika.com

Crystal Garden

Obchodík je za Tescom smerom na Nivy, na Dunajskej ulici a na výber máte mandalky svetla vo všetkých formátoch z rôznych tém. Čochvíľa pribudnú aj mandalkové podložky so 7 motívmi.
Adresa:
Crystal Garden
Dunajská 4516/66
81108 Bratislava

Axinit

V starom meste na Klariskej a zároveň aj v stánku na Hlavnom námestí objavíte okrem mandál v slovenčine aj mandalky v nemčine.
Adresa:
Axinit
Klariská 8
Bratislava 81103
Stánok na Hlavnom námestí.

P.S.: Na ďalších praktických dielkach už pracujeme, nechajte sa prekvapiť!

4 thoughts on “Naša tvorba a mandaly sú v predajniach, jupiii! :)

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s